Zachwyć się!

Zobacz niezwykły monodram Macieja Stuhra, jaki udało się zarejestrować na polskiej premierze smartfonów Xperia XZ1 oraz Xperia XZ1 Compact.

Specjalny wieczór pod koniec września, zorganizowano w warszawskiej restauracji Izumi Sushi, oczywiście w stylu japońskim. Aktor jest ambasadorem Sony Mobile w Polsce. Ostatnio zagrał nawet w jednym z globalnych spotów reklamowych. W trakcie polskiej premiery smartfonów Xperia Maciej Stuhr zaskoczył widzów recytując napisane specjalnie na tę okazję przekorne dzieło ”Czy Xperie. Czy żywioły. Czy siostry Czechowa i Czech Ów.” Spektakl w "Czy De" zobaczyć możecie na filmie poniżej.

Więcej informacji o smartfonach Xperia znaleźć można na stronie: sonymobile.com/xperiadlaciebie

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Telefony:

Sony Ericsson XPERIA X2 na nieoficjalnym filmie Gresso Luxor World Time – jaka jest cena lansu? Nowe dane na temat LG BL40 Chocolate Fototest telefonów Sony Ericsson i Sony: Jak zmieniła się fotografia mobilna przez niemal dekadę iPhone 16GB dołączył do oferty Apple Samsung Galaxy A10s oficjalnie. Budżetowiec w poprawionej wersji [#wSkrócie] Niezwykłe chińskie modele Nokia w 2011 roku: aktualizacja Symbiana i dwurdzeniowe telefony Altek Leo - kamerofon z aparatem 14 Mpix i zoomem optycznym Wiemy już w jakich krajach pojawi się Samsung Galaxy Note Edge Czym mogło być Nokia Air [wideo] Xperia PLAY dedykowana fanom Minecrafta [wideo]

Popularne w tym tygodniu:

Dużo za niedużo. POCO M3 oficjalnie Polski smartfon z czujnikiem powietrza i eSIM. Hammer Explorer Pro oficjalnie