T-Mobile oferuje smartfon Xperia™ XZ1 od 1zł!

Ciepła jesień obrodziła technologicznymi prawdziwkami: od dziś w T-Mobile rusza sprzedaż smartfonów Xperia XZ1. Do końca roku ten smartfon w wersji single SIM będzie dostępny tylko w sieci T-Mobile.

Artykuł sponsorowany

Propozycja jest atrakcyjna i prosta. W ofercie dla firm Smartfon można zakupić już od 1 złoty z VAT na start w taryfie JUMP! proFirma w abonamencie za 109,99 zł netto miesięcznie ‒ przy umowie na 36 miesięcy. W standardzie otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i Unii Europejskiej oraz połączenia wychodzące z Polski do Unii Europejskiej. Bez ograniczenia będziemy mogli również korzystać z Internetu w kraju z maksymalna dostępną w sieci prędkością do 20 GB danych, a później z prędkością do 1 Mb/s. Dodatkowo otrzymamy pakiet 3,4 GB danych do wykorzystania w UE.

Dodatkowo w sieci sprzedaży T-Mobile przy zakupie Xperii XZ Premium, Xperii XZ1 i Xperii XZ bedzie można otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup słuchawek redukujacych szumy z otoczenia Sony MDRXZ770BN w cenie tylko 10 złotych netto miesięcznie!

Sprzedaży towarzyszyć będzie kampania reklamowa w telewizji i Internecie. Jeden ze spotów promujących tę ofertę można zobaczyć tutaj:

Zaprezentowana na targach IFA w Berlinie Xperia XZ1 to przede wszystkim przełomowy aparat z systemem Motion-Eye™ umożliwiający nagrywanie w Super slow motion, z nową funkcją Wykrywania Uśmiechu i Ciągłym Autofokusem. Coraz większym hitem staje się najmłodsze dziecko inżynierów Sony ‒ Kreator 3D. Po raz pierwszy w smartfonie można wykreować skan twarzy, głowy, jedzenia i obiektów, użyć go w grach i filmach albo wydrukować na drukarce 3D. Cieszy oko 5,2-calowy ekran Full HD HDR i wysokiej klasy dźwięk z High Resolution Audio. Słuchawki WH770 pozwalają się przenieść w zupełnie inny świat dźwięków, w którym każde brzmienie, każdy akord jest słyszalny dokładnie tak, jak zaplanował i nagrał go artysta.

O Xperii XZ1, która może zachwycić każdego, opowiedział w swoim filmie Krzysztof "Xperia Reporter" Kurek:

"
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Telekomunikacja:

Pożar w T-Mobile Polska. Nie działa część usług Play również z roamingiem "Roam Like At Home". Za granicą jak w kraju 5G: nieważne, kto był pierwszy. Ważniejsze jest to, by ostatni się pospieszył Orange Flex, czyli pomarańczowa sieć z ofertą w aplikacji T-Mobile Supernet Video - oglądaj filmy bez limitu danych Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych T-Mobile 1 to nowa oferta z "internetem bez limitu". Gdzie jest haczyk? Zniesienie opłat za roaming w Unii Europejskiej rozegrano wzorowo. Nie rozumiem krytyki "W Unii jak w domu", czyli Plus i Plush nie pozostają w tyle Poważna awaria w Orange. Aktualizacja: jest rekompensata dla klientów Jak doładować konto w Play, Orange, Plusie i T-mobile? "Kopytko", "Zadzwoń do mamy" i inne. 10 kultowych reklam polskich operatorów