T-Mobile oferuje smartfon Xperia™ XZ1 od 1zł!

Artykuł sponsorowany

Ciepła jesień obrodziła technologicznymi prawdziwkami: od dziś w T-Mobile rusza sprzedaż smartfonów Xperia XZ1. Do końca roku ten smartfon w wersji single SIM będzie dostępny tylko w sieci T-Mobile.

Propozycja jest atrakcyjna i prosta. W ofercie dla firm Smartfon można zakupić już od 1 złoty z VAT na start w taryfie JUMP! proFirma w abonamencie za 109,99 zł netto miesięcznie ‒ przy umowie na 36 miesięcy. W standardzie otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju i Unii Europejskiej oraz połączenia wychodzące z Polski do Unii Europejskiej. Bez ograniczenia będziemy mogli również korzystać z Internetu w kraju z maksymalna dostępną w sieci prędkością do 20 GB danych, a później z prędkością do 1 Mb/s. Dodatkowo otrzymamy pakiet 3,4 GB danych do wykorzystania w UE.

Dodatkowo w sieci sprzedaży T-Mobile przy zakupie Xperii XZ Premium, Xperii XZ1 i Xperii XZ bedzie można otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup słuchawek redukujacych szumy z otoczenia Sony MDRXZ770BN w cenie tylko 10 złotych netto miesięcznie!

Sprzedaży towarzyszyć będzie kampania reklamowa w telewizji i Internecie. Jeden ze spotów promujących tę ofertę można zobaczyć tutaj:

Zaprezentowana na targach IFA w Berlinie Xperia XZ1 to przede wszystkim przełomowy aparat z systemem Motion-Eye™ umożliwiający nagrywanie w Super slow motion, z nową funkcją Wykrywania Uśmiechu i Ciągłym Autofokusem. Coraz większym hitem staje się najmłodsze dziecko inżynierów Sony ‒ Kreator 3D. Po raz pierwszy w smartfonie można wykreować skan twarzy, głowy, jedzenia i obiektów, użyć go w grach i filmach albo wydrukować na drukarce 3D. Cieszy oko 5,2-calowy ekran Full HD HDR i wysokiej klasy dźwięk z High Resolution Audio. Słuchawki WH770 pozwalają się przenieść w zupełnie inny świat dźwięków, w którym każde brzmienie, każdy akord jest słyszalny dokładnie tak, jak zaplanował i nagrał go artysta.

O Xperii XZ1, która może zachwycić każdego, opowiedział w swoim filmie Krzysztof "Xperia Reporter" Kurek:

Artykuł sponsorowany

"
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Telekomunikacja:

5G startuje w Polsce! Plus wyprzedził rywali 50 mln złoty kary dla Polkomtela. Poszkodowani klienci Plusa mogą się domagać zwrotu pieniędzy T-Mobile pozywa sieć Play za kampanię 5G Ready Efekt obniżenia stawek roamingowych? Kosmiczne koszty rozmów zagranicznych T-Mobile daje możliwość rezygnacji z umowy w ciągu 30 dni bez zadawania pytań Obowiązkowa rejestracja kart prepaid w Polsce jest... zbyt bezproblemowa Pakiet 1 TB (!) w T-Mobile. Ot tak, do wykorzystania za darmo Wszystko, co trzeba wiedzieć o roamingu w UE. Już nigdy nie zapłacimy więcej? 1000 użytkowników eSIM-ów w Orange. Wbrew pozorom to wcale nie tak mało Świetna oferta dla klientów Orange. Smartfony w atrakcyjnych cenach i ratach 0 proc. Pożar w T-Mobile Polska. Nie działa część usług Który operator miał najszybszy internet mobilny w grudniu 2017 roku?